Maverick Camp Rondavels and Homestay Guest house

Maverick Camp Rondavels and Homestay Guest house

Aberdare National Park, Kenya
I.Ng'ang'a Road 20 Wanjohi, Aberdare National Park, Aberdare National Park
The guest house comfort instead of a hotel! Guest house «Maverick Camp Rondavels and Homestay Guest house» is located in Aberdare National Park. This guest house is located in 15 km from the city center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!