The Uptown Apartments Abu Dhabi

Abu Dhabi, United Arab Emirates
Hamdan Bin Mohammed St - Zone 1E6, 18
The Uptown Apartments provides luxury accommodation in the heart of downtown Abu Dhabi. Just 5-minute walk from the Corniche and 30-minute drive away from Abu Dhabi International Airport, this apartment lies next to numerous malls, restaurants and business districts. The Uptown Apartments features 142 fully furnished and equipped luxury hotel apartments that meet the highest standards classified superior apartments.The property also features a state-of-the art gym, fully equipped business centre and café, making The Uptown Apartments ideal for both business and pleasure travellers. The property offers high standard of services that you will feel the luxury life experience .

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!