Hawthorn Suites by Wyndham Abu Dhabi City Centre

Hawthorn Suites by Wyndham Abu Dhabi City Centre

Abu Dhabi, United Arab Emirates
Junction of Salaam Street, Abu Dhabi
Stay at Hawthorn Suites by Wyndham Abu Dhabi City Centre hotel within driving distance of Abu Dhabi International Airport and Al Bateen Executive Airport with airport shuttle service available for a nominal fee. Rooms offer complimentary wireless internet, HDTV, microwave, mini bar, as well as coffee and tea facilities. Amenities include onsite restaurant, gym, pool, spa, meeting space and business center. Attractions are Khalidiyah Mall, The Galleria, Heritage Village, World Trade Center Souk, Sheikh Zayed Grand Mosque, Abu Dhabi beach, Mina Fish Market and Dhow Harbour. We do offer a free shuttle service to the following area attractions - Marina Mall, Corniche Family Beach, Yas Waterworld and Ferrari World. Guests can find the schedule at the reception desk.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!