TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Center

Abu Dhabi, United Arab Emirates
Khalifa Street, Abu Dhabi, United Arab Emirates
од
EUR9150EUR
2 возрасни
Your vacation should be comfortable! Hotel «TRYP by Wyndham Abu Dhabi City Centre» is located in Abu Dhabi. This hotel is located 2 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Capitol Park, The Corniche and Abu Dhabi Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!