ibis Abu Dhabi Gate

Abu Dhabi, United Arab Emirates
P.O.92156, ROAD 34, BAIN AI JESSRAIN, ABU DHABI,
Standing 20 floors tall overlooking the Creek, this 3-star hotel is conveniently located in the quiet area of Al Maqtaa. The hotel is 15 minutes from downtown and close to all major business hubs and key leisure attraction of Abu Dhabi. Close to Abu Dhabi Airport, Exhibition Center, Yas Island and the highway to Dubai, the hotel features many innovations like online check-in and Accor Press.

прикажи повеќе

Hotel facilities

24hrs Reception, Air Conditioning Climate Control, Bar(s), Buffet Restaurant, Business Center(Extra Charge), Cafe(s), Car rental (Extra charge), Continental Breakfast, Currency Exchange Service, Fitness Room (Extra Charge), Laundry, Non-smoking rooms (on request), Parking, Restaurant(s), Shops, Swimming Pool Outdoor (extra charge), Wi-Fi Internet Connection (Free of Charge)

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!