Gravity Hotel Abu Dhabi

Abu Dhabi, United Arab Emirates
Bldg. 3, Flat-76, 28th Street, MBZ ME9, Abu Dhabi
A very nice option for those who like to be on the move! Hotel «Gravity Hotel Abu Dhabi» is located in Abu Dhabi. This hotel is located in 22 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Sheikh Zayed Grand Mosque, Khalifa Park and Yas Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!