The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi

The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi

Abu Dhabi, United Arab Emirates
Saadiyat Island, Abu Dhabi
The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi is conveniently located in the popular Saadiyat Island area. The property offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. Service-minded staff will welcome and guide you at The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. The property offers various recreational opportunities. The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dhabi is an excellent choice from which to explore Abu Dhabi or to simply relax and rejuvenate.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!