Al Diar Sawa Hotel Apartments
Hotel

Abu Dhabi, United Arab Emirates
Al Mamoura, Abu Dhabi
Abu Dhabi, United Arab Emirates поглед на мапата
од
EUR8833EUR
2 возрасни
A very nice place to stay for a reasonable price - hotel «Al Diar Sawa Hotel Apartments» is located in Abu Dhabi. This hotel is located 2 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Al Wahda Mall, Al Bateen Beach and Abu Dhabi Mall.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!