Al Nakheel Hotel Apartments

Abu Dhabi, United Arab Emirates
MUROOR STREET, AL DHAFRAH, OPPOSITE AL FALAH PLAZA, ABU DHABI, AE
Al Diar Palm Suites Hotel Situated within easy reach of Abu Dhabi's main business and shopping areas, the Al Diar Palm Suites offers spacious and comfortable suite-style accommodation The Al Diar consists of 72 neatly appointed, apartment-style suites. Each of the units features a master bedroom with en suite bathroom, plus a separate living-dining room with kitchenette facilities. The hotels La Palma Restaurant is open daily for breakfast, lunch and dinner. This cosy and relaxed restaurant serves international buffets and also offers an à la carte menu. The Al Diar Palm Suites Hotel is within easy reach of Abu Dhabi's Exhibition Centre.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!