Paragon Hotel Apartments

Abu Dhabi, United Arab Emirates
BLOCK NO. C39, E25, NEAR AL ETIHAD NEWS PAPER SIGNAL, AL NAHYAN, MUROOR ROAD, ABU DHABI 41665, UNITED ARAB EMIRATES
A great hotel to have a nice rest before long walks around the city. Hotel «Paragon Hotel Apartments» is located in Abu Dhabi. This hotel is located 2 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Al Wahda Mall, Al Bateen Beach and Abu Dhabi Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!