Howard Johnson Hotel Abu Dhabi

Abu Dhabi, United Arab Emirates
SHK. KHALIFA STREET, ABU DHABI, 73095, AE
Near Abu Dhabi Mall поглед на мапата
Ideally located in the City Center area, Howard Johnson Hotel Abu Dhabi promises a relaxing and wonderful visit. Featuring a satisfying list of amenities, guests will find their stay at the property a comfortable one. Service-minded staff will welcome and guide you at Howard Johnson Hotel Abu Dhabi. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. The property offers various recreational opportunities. Howard Johnson Hotel Abu Dhabi combines warm hospitality with a lovely ambiance to make your stay in Abu Dhabi unforgettable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!