Ivory Hotel Apartment

Abu Dhabi, United Arab Emirates
ELEKTRA STREET ,ABU DHABI 4604, UNITED ARAB EMIRATES
Near Hazza Bin Zayed Mosque поглед на мапата
This charming Hotel can be found in Abu Dhabi. The premises count with 91 welcoming accommodation units. Wi-Fi internet connection is available for further comfort and convenience. Ivory Hotel Apartment offers a 24-hour reception service, so that guests' needs will be fully met at any time of the day or night. Ivory Hotel Apartment provides a specially designed family room ideal for families travelling with little children. This is not a pet-friendly Hotel. There is an airport transfer service for guests' convenience. Travellers may appreciate health and wellness services offered at Ivory Hotel Apartment. Additional fees may apply for some services

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!