Novotel Abu Dhabi Gate

Abu Dhabi, United Arab Emirates
AL MAQTA STREET, ABU DHABI, AE
The hotel is located between Abu Dhabi Gate city and Bain Al Jessrain, within a few minutes' drive from Abu Dhabi International Airport, Abu Dhabi National Exhibition Centre and Sheikh Zayed Grand Mosque. It is a brand new budget hotel designed in elegant style offering its guests spacious rooms. It features various facilities like restaurants, meeting rooms, pool bar and wellness area.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!