Oaks Liwa Executive Suites

Abu Dhabi, United Arab Emirates
TOURIST CLUB AREA, PLOT C19, SECTOR E16, ABU DHABI, AE
Near Abu Dhabi Mall поглед на мапата
Conveniently located in the heart of Abu Dhabi, Oaks Liwa Executive Suites is an ideal choice if you are a corporate or leisure traveller seeking boutique hospitality. Oaks Liwa Executive Suites offers 54 units with world-class facilities as well as access to superior hotel services. All suites are beautifully decorated with spacious living, sleeping and working areas. In addition to offering you an extraordinary setting, we have the very latest audio-visual technology.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!