Phoenix Plaza Hotel Apartments

Abu Dhabi, United Arab Emirates
OLD AIRPORT ROAD ,ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES
This comfortable hotel is situated in Abu Dhabi. This hotel offers a total of 120 bedrooms. Apart from the services and amenities offered, guests can take advantage of the wired and wireless Internet connexion available on the premises. Visitors are welcomed in a lobby with 24-hour reception. Furthermore, this kid-friendly hotel offers cots on request for little children. Phoenix Plaza Hotel Apartments has wheelchair-accessible common areas. Pets are not allowed at Phoenix Plaza Hotel Apartments. Phoenix Plaza Hotel Apartments provides parking for guests' convenience. Guests staying at this accommodation can take advantage of the transfer service offered. Phoenix Plaza Hotel Apartments may charge a fee for some services.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!