Queen Palace Hotel

Abu Dhabi, United Arab Emirates
P.O. BOX: 109148, MUROOR ROAD, ABU DHABI,UNITED ARAB EMIRATES
"The Queen Palace is a new 4star Hotel in the heart of Abu Dhabi, offers excellent service. The Hotel has ideal Location for Tourist and Business Visitors. 4km to Exhibition Centre only 200m from Al Wahda Mall & very closed to Abu Dhabi & Marina Malls.To be the first choice for guests, colleagues, shareholders and business partners. To delight our guests every time by creating engaging experiences straight from our heart.The 93 elegantly furnished spacious rooms and Suites offer unique luxury & comfort. Modern equipment: Wireless Internet, Plasma TV, Satellite TV-Channels, Safety Deposit Box, Tea and Coffee making-facility including free water."

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!