Hotel Club del Sol Acapulco by NG Hoteles

Hotel Club del Sol Acapulco by NG Hoteles

Acapulco, Mexico
Costera Miguel Alemán, Frac. Magallanes. C.P. 39670, Acapulco
A great hotel to have a nice rest before long walks around the city. Hotel «Hotel Club del Sol Acapulco by NG Hoteles» is located in Acapulco. This hotel is located in the city center. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!