Hotel Hacienda Maria Eugenia

Hotel Hacienda Maria Eugenia

Acapulco, Mexico
176 Av. Costera Miguel Aleman, Acapulco
A great place to have a rest after an exciting day! Hotel «Hotel Hacienda Maria Eugenia» is located in Acapulco. This hotel is located in the city center. Before going to bed, you can take a walk and enjoy the main landmarks of the city.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!