Crown Liberty Hotel

Accra, Ghana
1 Aplaku Hill, Accra
Location
It’s nice to come back to a place where you can have a rest after an eventful day in the city Hotel «Crown Liberty Hotel» is located in Accra. This hotel is located in 9 km from the city center.
At the hotel
You can stop by the bar. You can stop by the restaurant. Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. If you travel by car, there’s a free parking zone.
Swimming fans are going to enjoy a pool. At the guests’ disposal, there’s also a laundry, dry cleaning, press and a safe-deposit box.
Room amenities
In the room, there is a TV and a mini-bar. The room equipment depends on its category.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!