Castella Beach Hotel  

Achaea (Region), Greece
од
EUR5457EUR
2 возрасни

Rooms

Daily cleaning service, linen change - 2 times a week.
Distance from the sea: 0 m

прикажи повеќе

Hotel facilities

Hotel Services
 • Transfer
 • Parking
 • Internet
 • Room service
Beach
 • Pebbly beach
 • Beach umbrellas
 • Sun loungers
Food and Drink
 • Cafe
 • Restaurant
Sports
 • Bicycles
Room Facilities
 • Balcony/Terrace
 • Bath/shower
 • Air conditioning
 • Russian channels
 • Satellite TV
 • TV
 • Hairdryer
 • Refrigerator
 • Safe
Additional Information
 • Waterfront
 • 1 bedroom
 • Credit cards
 • No disabled facilities
 • Pet friendly - on request
Distance from the beach
 • <100 m

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!