Moxy Patra Marina Hotel

Achaea (Region), Greece
од
EUR6227EUR
2 возрасни

Hotel facilities

Hotel Services
 • Reception 24 hours
 • Elevator
 • Wi-Fi internet in public places
 • Pool with fresh water
 • Gym
 • Doctor
 • Dry cleaning/Laundry services
 • Conference facilities
 • Parking
Food and Drink
 • Main bar
 • Roof Garden
Entertainment
 • Board games
Room Facilities
 • Air conditioning
 • Satellite TV
 • TV
 • Telephone
 • Wi-Fi internet
 • Safe
 • mini fridge
 • Shower
 • Hairdryer
 • Cleaning, change of towels, change of linen
Additional Information
 • Credit cards
 • No pets allowed
 • Disabled facilities

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!