Nafs Hotel

Achaea (Region), Greece

Rooms

42 rooms in total: Double Rooms (~ 14-16 sq.m)
In the rooms: central air conditioning with ind. temperature control panel, Plasma TV, Russian channel, Wi-Fi Internet (free of charge), direct dial telephone, safe (free of charge), shower, hairdryer, minibar (extra charge), balcony / terrace (in most rooms).

Distance from the sea: 10 m

прикажи повеќе

Hotel facilities

Hotel Services
 • Transfer
 • Pool
 • Internet
 • Conference facilities
Beach
 • Pebbly beach
 • Beach umbrellas
 • Sun loungers
 • Booths
Food and Drink
 • Cafe
Room Facilities
 • Bath/shower
 • Balcony/Terrace
 • Air conditioning
 • TV
 • Telephone
 • Hairdryer
 • Mini bar
 • Safe
 • Russian channels
Additional Information
 • Waterfront
 • Credit cards
 • No disabled facilities
 • No pets allowed
Distance from the beach
 • <100 m

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!