Addo African Home

Addo, South Africa
CAESAR AVENUE, 6105, ADDO, ZA
With a stay at Addo African Home in Addo, you'll be within a 15-minute drive of Addo Elephant National Park and Sir Percy Fitzpatrick Lookout. This guesthouse is 18 mi (28.9 km) from Matyholweni Gate and 18.2 mi (29.2 km) from Sundays River Dunes.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!