Lenmore Chalets

Addo, South Africa
MAIN ROAD ADDO TO PATERSON ,ADDO 6105
Ideally located in the prime touristic area of Addo, Lenmore Chalets promises a relaxing and wonderful visit. The hotel offers a high standard of service and amenities to suit the individual needs of all travelers. Service-minded staff will welcome and guide you at the Lenmore Chalets. Linens, mirror, non smoking rooms, mini bar, shower can be found in selected guestrooms. Take a break from a long day and make use of outdoor pool. For reliable service and professional staff, Lenmore Chalets caters to your needs.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!