Zuurberg Mountain Village

Addo, South Africa
P.O. Box 12, 6105 Addo, Eastern Cape,
Addo Elephant National Park поглед на мапата
This stunning resort boasts a mesmerising mountain-top setting. The resort is set amidst the natural beauty and splendour of the area. Addo Elephant National Park can be found nearby. Guests can enjoy a wide range of exciting activities nearby, including horse riding and hiking. The resort is perfect for travellers seeking a unique experience, rich in culture and natural intrigue. The resort enjoys a charming design. The accommodation options are superbly designed, offering unprecedented comfort and convenience. Guests can enjoy a leisurely swim in the pool, or simply lie back and unwind. Guests can enjoy a delectable dining experience at this resort. A number of leisure facilities and services are offered for guests' comfort and enjoyment.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!