Paringa

Adelaide, Australia
HINDLEY STREET,15
Tripadvisor Score: 3.5
Adelaide Paringa Motel is located in the heart of Adelaide's business and shopping centre. The hotel has Queen, Twin, Family and Deluxe rooms with the modern facilities of a mini bar, LED TV, reverse cycle air-conditioning and tea & coffee making facilities. Adelaide Paringa Motel also offers FREE WiFi in the guest lounge during reception hours, a tour desk, laundry service and car parking (charges apply). The hotel also has a fully licensed Cafe/Restaurant open daily. There is also a restaurant charge back facility available at several of Adelaide's restaurants. Adelaide Paringa Motel is near Rundle Mall for a great shopping experience. Nearby guest will find Adelaide's popular Central Markets, Adelaide Botanic Gardens, Adelaide Oval, SkyCity Adelaide Casino and Adelaide's Convention Centre. The Adelaide Paringa Motel is close to Royal Adelaide Hospital, Adelaide University, Interstate Rail Terminal and only 15 minutes from the Adelaide Airport.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!