Fistikies Holiday Apartments

Fistikies Holiday Apartments
Apartment

Aegina, Greece
Logiotatidou str. 18010 Aegina,Logiotatidou str., Aegina
A perfect fit for a big group of travellers: apartment «Fistikies Holiday Apartments» is located in Aegina. This apartment is located in the city center. Before going to bed, you can take a walk and enjoy the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Port of Aegina, Port of Piraeus and Stavros Niarchos Foundation Cultural Center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!