Casa Afytos - Adults Only

Afytos, Greece
Afytos, Afytos
With a stay at Casa Afytos - Adults Only in Kassandra, you'll be a 2-minute walk from Folklore Museum of Afitos and 8 minutes by foot from Varkes Beach. This aparthotel is 2 mi (3.1 km) from Temple of Ammon Zeus and 2 mi (3.2 km) from Kalithea Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!