Elia Apartments
Apartment

Afytos, Greece
Afytos, Afytos
Located in Kassandra, Elia Apartments is by the sea, a 2-minute drive from Folklore Museum of Afitos and 6 minutes from Kalithea Beach. This aparthotel is 10.6 mi (17.1 km) from Chaniotis Beach and 14.8 mi (23.8 km) from Possidi Cape.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!