Blue Bay Hotel

Afytos, Greece
Main Street, 63 077, Afitos, GR
од
EUR16840EUR
2 возрасни
When you stay at Blue Bay in Kassandra, you'll be on the beach, within a 5-minute drive of Folklore Museum of Afitos and Varkes Beach. This 4-star hotel is 1.3 mi (2.1 km) from Kalithea Beach and 1.4 mi (2.3 km) from Temple of Ammon Zeus.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!