Lagaria Hotel

Afytos, Greece
Afytos, Afytos
When you stay at Lagaria Palace Afytos in Kassandra, you'll be near the beach, within a 15-minute walk of Folklore Museum of Afitos and Varkes Beach. This family-friendly guesthouse is 1.5 mi (2.4 km) from Kalithea Beach and 1.7 mi (2.7 km) from Temple of Ammon Zeus.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!