Stamos Hotel

Afytos, Greece
Afitos, Afytos
With a stay at Stamos Hotel in Kassandra, you'll be near the beach, just a 1-minute walk from Folklore Museum of Afitos and 8 minutes by foot from Varkes Beach. This hotel is 2 mi (3.2 km) from Kalithea Beach and 2.1 mi (3.5 km) from Temple of Ammon Zeus.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!