Aferni

Agadir, Morocco
AV. GENERAL KETTANI, AGADIR, MA
HOTEL: It has 45 rooms with a bath 18 rooms, with a shower 36 triple rooms 9 rooms, with king-size bed, 24 rooms and with balcony. The establishment also has an open-air bar, a garden, a lobby with a reception, a shop, a Moroccan living room, a reading room and a television room. Guests can find a restaurant with international cuisine and a Moroccan restaurant. SITUATION: It is in a beautiful, peaceful area, near the establishment, guests will find shops, banks and the city centre. ROOM: The rooms have a direct line telephone, a radio, a satellite TV and a safe. OTHERS: Regarding the food and beverage provision, the establishment offers an international restaurant and a Moroccan restaurant.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!