Omega

Agadir, Morocco
G11 LOTISSEMENT FOUNTY, AGADIR, MA
Near Casino Le Mirage поглед на мапата
This hotel enjoys a prime setting, adjacent to the beach in Agadir. This hotel enjoys ease of access to a host of local attractions, including the Casino le Mirage, Royal Palace, and the Stade Al Inbiaate Agadir. Guest will find themselves in the centre of this vibrant area. This delightful hotel enjoys an attractive architectural style, inviting guests into a world of refined elegance. The guest rooms are classical in design, featuring refreshing tones and rich furnishings. The rooms come complete with modern amenities for added comfort and convenience. Guests will be impressed by the exemplary facilities that this hotel has to offer.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!