Rouga Mountain Boutique Suites & Spa

Rouga Mountain Boutique Suites & Spa

Aghios Athanasios, Greece
Palaios, Ag. Athanasios, Aghios Athanasios
Everything you might need to have a good rest, all in one place! Resort «Rouga Mountain Boutique Suites & Spa» is located in Aghios Athanasios. This resort is located in walking distance from the city center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!