Villa Kiza Apartments
Apartment

Agia Triada, Greece
25th km Thessalonikis - Michanionas, 57019, Agia Triada, GR, Agia Triada
Set in a tranquil garden setting only 200 metres from the sea, amidst lush greenery and vivid vegetation, Villa Kiza Apartments offers free Wi-Fi and self-catered accommodation with a balcony. Restaurants and bars are within a 10-minute walk.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!