Wellness Santa Hotel

Agia Triada, Greece
Grigoriou Lampraki 3, Agia Triada
Location
You’d never want to leave such a hotel — hotel «Wellness Santa Hotel» is located in Agia Triada. This hotel is located in 3 km from the city center.
At the hotel
Taste the local cuisine and have a rest in the restaurant. Guests who love doing sports will be able to enjoy a fitness center. Accessible for guests with disabilities: the elevator helps them to go to the highest floors. There are other services available for the guests of the hotel. For example, a laundry and press.
Check-in: 15:00:00
Check-out: 11:00:00



прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!