Castello Boutique Resort & Spa - Adults Only

Castello Boutique Resort & Spa - Adults Only

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Sissi, Sissi
Here, you’ll be enjoying yourself all the time. Resort «Castello Boutique Resort & Spa - Adults Only» is located in Sissi. This resort is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Boufos Beach, Avlaki Beach and Kalimera Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!