Elounda Peninsula All Suite Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Elounda, Selakano
With a stay at Elounda Peninsula All Suite Hotel in Agios Nikolaos, you'll be 27.9 mi (44.8 km) from Star Beach Water Park and 25.7 mi (41.3 km) from Stalis Beach. This 5-star hotel is 30.6 mi (49.3 km) from Crete Golf Club and 5.1 mi (8.2 km) from Spinalonga.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!