Grecotel Meli Palace - All Inclusive

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Sissi, 72400, Sissi, GREECE
од
EUR27248EUR
2 возрасни
With a stay at Grecotel Meli Palace - All Inclusive in Agios Nikolaos, you'll be by the sea, within a 15-minute drive of Stalis Beach and Sissi Mini Golf. This 4-star property is 7.1 mi (11.5 km) from Star Beach Water Park and 12.9 mi (20.8 km) from Crete Golf Club.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!