Angela Suites Boutique Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
120, M. Sakadaki, Sissi
Countryside/sissi/21 Km Northwest From Agios Nikolaos поглед на мапата
«Angela Suites Boutique Hotel» is located in Sissi. This boutique hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the boutique hotel — Boufos Beach, Avlaki Beach and Kalimera Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!