Palazzo Arhontiko Apartments
Apartment

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Akti Pangalou & Tselepi 18, Agios Nikolaos
од
EUR7771EUR
2 возрасни
A great option for family vacation: apartment «Palazzo Arhontiko Apartments» is located in Agios Nikolaos. This apartment is located in the very center of the city. Before going to bed, you can walk around the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Kitroplateia Beach, Port of Agios Nikolaos and Ammos Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!