Bayview Apartments
Apartment

Agios Nikolaos (Crete), Greece
25,Almyros Beach, Agios Nikolaos,Crete 721 00, Greece, Agios Nikolaos
Looking for a home comfort: apartment «Bayview Apartments» is located in Agios Nikolaos. This apartment is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Private Beach Villas, Almyros Beach and Ammoudara Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!