Marigianna Apartments
Apartment

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Sisi Mirabello, Sissi
од
EUR6257EUR
2 возрасни
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «Marigianna Apartments» is located in Sissi. This apartment is located in the center of the city. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Boufos Beach, Avlaki Beach and Kalimera Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!