Mirabella Apartments

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Road To Elounda, 72100, Agios Nikolaos, GREECE
од
EUR7271EUR
2 возрасни
Mirabella Apartments Situated in Agios Nikolaos, the Mirabella Apartments provides 3 star accommodation. Off site car parking is available. Hotel guests can enjoy a meal at the restaurant on site. Room Facilities Mirabella Apartments. Smoking in certain bedrooms is allowed, as well as in public areas of the hotel. Please specify when booking if you require smoking. Rooms have wireless internet access available. All rooms have tea and coffee making facilities. Leisure Info. The Mirabella Apartments offers a range of leisure facilities. An outdoor swimming pool is available for hotel guests. Other Info. An airport shuttle service is available from the hotel (local charge). The hotel is pet friendly.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!