Apollon Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
R. Kapetanaki 9, 72100, Agios Nikolaos, GREECE
A great hotel to have a nice rest before long walks around the city. Hotel «Apollon Hotel» is located in Agios Nikolaos. This hotel is located in the very center of the city. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Ammos Beach, Kitroplateia Beach and Akti Kounthourou Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!