Ariadne Beach

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Gargadoros, 72100 Agios Nikolaos, Crete, Agios Nikolaos
When you stay at Ariadne Beach in Agios Nikolaos, you'll be on the beach and 7 minutes by car from Lake Voulismeni. This 4-star hotel is 1.8 mi (3 km) from Port of Agios Nikolaos and 5.2 mi (8.4 km) from Panagia Kera Church.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!