Villa Armonia, Everything Is In Harmony

Villa Armonia, Everything Is In Harmony

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Epano Sisi, Sissi
од
EUR3143EUR
2 возрасни
Location
Looking for a place to spend a night after a long walk around the city? Hotel «Hotel Harmony» is located in Malia. This hotel is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Malia Beach, Dolphin Beach and Bikini Beach.
At the hotel
You can stop by the bar. It’s time to have a nice meal! Stop by the restaurant. Want to be always on-line? Wi-Fi is available. At the guests’ disposal, there’s also a laundry.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!