Minos Beach Art Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Akti Ilia Sotirchou, 72100, Agios Nikolaos, GREECE
The Minos Beach Art Hotel is an elegant resort situated on the beach, in charming Agios Nikolaos, approximately 70 km from N. Kazantzakis airport. It is a luxurious holiday destination where guests can rest and relax in elegance and style. The hotel offers a fantastic array of facilities that will suit all needs, tastes and preferences including shops, restaurants, a tennis court and many more. The Minos Beach Art Hotel is a magical place that will make turn all vacation dreams into reality.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!