Istron Bay Hotel

Agios Nikolaos (Crete), Greece
Istron, Selakano
Located in Agios Nikolaos, Istron Bay Hotel is on the waterfront, within a 15-minute drive of Gournia Archaeological Site and Istro Beach. This 5-star hotel is 6.4 mi (10.3 km) from Voulisma Beach and 7.7 mi (12.4 km) from Lake Voulismeni.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!